WEB YAZILIM

Amacımız, müşterilerimizin en değerli iş ortağı olmak.😊

Müşterilerimizin markalarına ve müşterilerine maksimum değeri vermek için her zaman çok çalışıyoruz.

Image

Neden Vural Ajans?

Yaratıcı ve Özgün Çözümler
Vural Ajans markanızın dijital kimliğini inşa etme sürecinde yaratıcılğı ve özgünlüğünü son derece önemsemektedir. Vural Ajans sizlere son derece yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunabilmeyi vadetmektedir.
Dinamik ve Hızlı Aksiyon
Vural Ajans markanıza daire beklentilerinizi dijital dünyaya en iyi biçimde aktarmayı hedeflemektedir. Vural Ajans bu doğrultuda geniş ve uzman bir kadroyu bünyesinde barındırmaktadır.
Güvenilirlik ve Zamanında Teslim
Vural Ajans müşterilerine güvenilirliğini ön plana çıkaran titiz bir çalışma ahlakına sahiptir. Sizlerden gelen geri dönüşlere en hızlı biçimde reaksiyon alarak hısa sürede pratik çözümler üretmektedir.
Kesintisiniz İletişim Kesintisiz Destek
Vural Ajans olarak müşterilerimizin markalarına adına gerçekleştirmek istedikleri amaçlara son derece önem vermekteyiz. Başlangıçtan sona kadar müşterilerimizi asla ama yanlız bırakmıyoruz.

WEB YAZILIM

Web üzerinde yer almakta olan yazılım içeren tüm materyaller ve içerikler web yazılım kavramını içermektedir diyebiliriz. İnternet aslında iki şekilde kullanılmaktadır. Kullanıcıların görebildiği kısımdan bahsedecek olursak, yazılımcılar tarafından kesinlikle anlaşılabilir olarak ara yüzle tasarlanmaktadır ve kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Sunucularda oluşturulmuş bulunan ve kullanıcılara iletilen asıl beyin ise kodlama dilleri ile oluşturulmuş olan kısımdır diyebiliriz.

KODLAMADAN BAHSEDECEK OLURSAK;

Tüm bilgisayar işlemlerinde bulunduğu gibi, programlama dillerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bilgisayarın anlamış olduğu dil 0 ve 1’dir. Kodlama ise 0 ve 1 rakamlarının kullanıcının anlayabileceği şekilde büründürülmesidir. Bu da kodlamanın ve yazılımın gücü ile gerçekleştirilmektedir. Genel hattı ile bahsedecek olursak, bilgisayar ve bizim aramızdaki ilişki kodlama yazılımlarıdır.

Birçok web yazılım dilleri bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak, .Net, PHP, Flash, JavaScript web tabanlı yazılımlar HTML yardımı ile hazırlanmış bulunmaktadır. Bu vasıta ile web sayfalarına, zengin içerikler sağlanmaktadır, ayrıca özelliklerde beraberinde gelmektedir. Bu tür yazılımlar, internet sitelerinin daha fazla trafiğe ulaşmasını amaçlamaktadır. Yani siteniz daha fazla görünür olmaktadır ve birçok kişinin uğrak noktası haline gelmektedir. Tıklama oranınızın artması bu şekilde Web Yazılım ile gerçekleşmektedir. Sitenizin daha fazla görünür ve trafiğe sahip olmasını sağlayan Web Yazılım aslında birçok işinizi de kolaylaştırmış bulunmaktadır diyebiliriz.

Web Yazılımlarının işlevleri sayesinde, internet tabanlı alışveriş yapma sağlanmaktadır ayrıca, görüş ve öneri bildirimi sağlanmaktadır.

SİTE SAHİBİNİN İZİN VERDİĞİ SÜRECE İÇERİK EKLEMEK BİLE MÜMKÜN HALE GETİRİLMİŞ BULUNMAKTADIR.

Bu da aslında trafiğin kalitesi açısından önemli birkaç unsurdur diyebiliriz.

HTML dilinin kullanımı aslında oldukça basittir. Web sitesi tasarımı yapan kişiler, sitede yapmak istedikleri her konuyu yapılabilme sürecini HTML sayesinde gerçekleştirmektedir. Sayfaların birbirine bağlanması, görsel ve ayrıca yazınsal içeriklerin web sayfasında konumlandırılabilmesi HTML sayesinde gerçekleşmektedir. Aynı zaman da HTML hakkında önemli bir bilgi vermemiz gerekirse, HTML arama motorlarına hazırlanmış bulunan site hakkında bilgi gönderimi yapmaktadır. Bu da önemli bir unsurdur diyebiliriz.

Web tabanlı yazılımlar, internet aracılığı ile hizmet vermekte olan ağ bağlantıları vasıtası ile sağlanan yazılımlardır. Günümüz dünyasını baz aldığımız zaman bilgisayar tabanlı yazılımlar yerine, web tabanlı yazılımların tercih edilmesinin daha fazla olduğunu söylemek mümkündür. Nedeninden bahsedecek olursak, web tabanlı yazılımlar her yerde değişikliğin yapılmasına izin vermektedir. Ayrıca kullanım konusunda da oldukça basittir. Web tabanlı yazılımların geneli tüm işini internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu işlem sunucu tarafından gerçekleştirilir. Kullanıcı ise bu durumda, küçük bir kod ile sunucuya dahil olur. Bu da web tabanlı yazılımın kolaylığının bir unsurudur diyebiliriz. Ayrıca, web tabanlı yazılımlarda haberleşme için HTTP protokolünden yararlanılma söz konusudur.

WEB SİTESİNİN YAZILIMININ YAPILMASI HAKKINDA

Web sitesinin tasarımı, kodlama ile yapılmaktadır. Bu da sonradan yapılacak değişimlerin daha kolay yapılabilmesi açısından önemli bir unsurdur diyebiliriz. Bu konuda sizlere önemli ve kaliteli hizmetin garantisini vermekteyiz.

Web sitesi yazılımının asıl görevinden bahsedecek olursak, site tasarımında kodlamaların kullanılmasıdır demek mümkündür. Dünya üzerinden örnek verecek olursak HTML ve CSS kodlama dilleri fazlasıyla yaygın kullanıma sahiptir diyebiliriz.

Yüksek seviyede bir web tasarımına sahip olmak istiyorsanız sizlere JavaScript ile hizmetimizin hızlı ve güvenilir şeklini sunmaktayız. Çünkü yüksek seviyede bir web tasarımı için kesinlikle JavaScript dilinin bilinmesi gerekmektedir.

Bütün yazılım dillerinde kodlama yapılması esnasında, internet sitesinin SEO uyumlu olması da önem içermektedir. Ayrıca kesinlikle yönetim panelinin titizlik çerçevesinde hazırlanması gerekmektedir. Web sitesi yazılımında kodlama sonuna ne işe yarayacağını da eklemek gerekmektedir. Web Yazılım hizmetinin hızlı ve kaliteli olmasının temelini de burada oluşturmaktayız. Önemli olan hızlı ve kaliteli hizmetin doğru bilgiler doğrultusunda gerçekleşmesidir. Biz de bu vizyon ile çalışmalarımızı titizlikle devam ettirmekteyiz.

Görsel içeriklerin kullanılabilmesi için CSS dili kullanılmalıdır. Bununda altını çizmek gerekmektedir. Çünkü görsel materyallerin nerede nasıl kullanılacağı bu kodlama dili ile mümkün kılınmaktadır.

Yönetim paneli ise PHP ile hazırlanmalıdır. Çünkü güvenilirlik temeli fazlasıyla sağlamdır diyebiliriz. Tüm bunların kullanım sürecinin titizlik içerisinde yapılması gerekilmektedir. Bu nedenle bizler size hizmet sunarken titizlik konusunda en ince ayrıntıyı düşünerek çalışmaktayız.

Kodlama işlemlerinin yapılmasından sonra ise web sitesi yayımlanabilir hale gelmektedir.

WEB YAZILIM KONUSU BÜYÜK BİR UZMANLIK GEREKMEKTEDİR. WEB YAZILIMI SABIR VE PROFESYONELLİK İLE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR. UZMAN EKİBİMİZ, SİTENİZİN İSTEDİĞİNİZ KONUMA ULAŞABİLMESİ İÇİN EN PROFESYONEL VE TİTİZ ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTADIR.

Konunun uzmanlık seviyesine hâkim olan ekibimiz istekleriniz doğrultusunda tamamen kaliteli ve özgün bir hizmet sunmaktadır. Vural Ajans olarak sizlere vizyonumuz olan kalite ve güvenilirlik konuları üzerine hizmet sunmaktayız. Bodrum, İzmir ve Çanakkale’de de hizmetiniz de olan Vural Ajans sizlerin, kişi veya kurumların, isteklerini en kaliteli hali ile dijital ortamda fark yaratılmasını sağlamaktadır. Günümüz dijital dünyası farklılık, kalite ve güven üzerine kurulu bir dünya olarak bilinmektedir diyebiliriz. İşte tam bu kısımda Vural Ajans siz değerli kişi ve kurumlara doğrudan hızlı, kaliteli, özgün ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Web Tasarım hakkında sık sorulan soruları sizlere listeledik eğer aradığınız soruyu bulamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Bize Soru Sormaktan Çekinmeyin!

Müşteri Hizmetlerimizi arayarak veya whatsapp'dan canlı destek ekibimize bağlanarak bizlere istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

AYRINTILARI BİZE BIRAKIN ARKANIZA YASLANIN
PROFESYONEL HİZMETLERİMİZİN
KEYFİNİ ÇIKARIN..

Anasayfa
Müşteri Paneli
İletişim