WEB TASARIM

Amacımız, müşterilerimizin en değerli iş ortağı olmak.😊

Müşterilerimizin markalarına ve müşterilerine maksimum değeri vermek için her zaman çok çalışıyoruz.

Image

Neden Vural Ajans?

Yaratıcı ve Özgün Çözümler
Vural Ajans markanızın dijital kimliğini inşa etme sürecinde yaratıcılğı ve özgünlüğünü son derece önemsemektedir. Vural Ajans sizlere son derece yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunabilmeyi vadetmektedir.
Dinamik ve Hızlı Aksiyon
Vural Ajans markanıza daire beklentilerinizi dijital dünyaya en iyi biçimde aktarmayı hedeflemektedir. Vural Ajans bu doğrultuda geniş ve uzman bir kadroyu bünyesinde barındırmaktadır.
Güvenilirlik ve Zamanında Teslim
Vural Ajans müşterilerine güvenilirliğini ön plana çıkaran titiz bir çalışma ahlakına sahiptir. Sizlerden gelen geri dönüşlere en hızlı biçimde reaksiyon alarak hısa sürede pratik çözümler üretmektedir.
Kesintisiniz İletişim Kesintisiz Destek
Vural Ajans olarak müşterilerimizin markalarına adına gerçekleştirmek istedikleri amaçlara son derece önem vermekteyiz. Başlangıçtan sona kadar müşterilerimizi asla ama yanlız bırakmıyoruz.

WEB TASARIM

Web Tasarım, web sitelerinin arama motorlarındaki erişiminin kolaylığını sağlayan, kişi ve kurumların ürün ve hizmetlerini tanıtan bununla birlikte grafik ve metinlerin bir araya gelmiş olduğu kaliteli ve düzenli bir sisteme sahip bir çalışmadır diyebiliriz.

Web Tasarım kişi ya da kurumların dijital ortamda sahip olduğu yüzüdür. Yani kurum ya da kişilerin internet ortamındaki yansımasıdır. Kişilerin internet kullanıcıları tarafından daha net ve başarılı bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle web tasarım aslında dijital ortamın vazgeçilmez bir parçasıdır.

İnternet tarayıcılarının görüntüleyebileceği şekilde özel olarak tasarlanmış bulunan web tasarım, HTML dilinde olmaktadır ve uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır. Bu iş ile ilgilenen kişilere web master ya da web tasarımcısı olarak bir unvan verilmiştir. Web Tasarım, kaliteli bir şekilde hazırlanmalıdır ve hedef müşteri kitlesini yakalamalıdır. Web Tasarımın kaliteli ve özenli bir şekilde hazırlanması dijital dünyada daha fazla ilgi çekeceği anlamına gelmektedir. Farklı ve kaliteli olmak Web Tasarım için oldukça önemli bir noktadır. Kişilerin ya da kurumların Web Tasarım yoluyla büyük ve hedef bir kitleyi kendisine çekmesi gerekmektedir. Tam bu noktada da bizler sizin için en iyisini yapmak ve kaliteli hizmeti sunmak için varız.

WEB TASARIM UNSURLARI NELERDİR?

Bir web tasarımının kalitesini etkileyecek unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlar doğrultusunda kaliteli hizmet daha da önemli boyutlarda sağlanmaktadır. Görsel olarak dikkat çekmiş bulunan unsurların yanında, özgünlük, içerik aynı zamanda güvenlik gibi konular büyük önem arz etmektedir. Bu gibi unsurlar web sitesinin kalitesini belirlemektedir.

Grafik tasarımı, projelendirme, CSS ya da HTML kodlama, CMS entegrasyonu ayrıca test işlemleri sonrasında web tasarım tamamlanmaktadır diyebilmekteyiz. Web sitelerinin oluşum süreci web tasarımdır dememiz çok doğru bir açılım olacaktır.

WEB TASARIM UNSURLARINDAN DETAYLICA BAHSEDECEK OLURSAK;

-Renk: Renk seçiminin isteğe bağlı olma durumu olsa dahi marka imajını ya da kurumsal kimliği yansıtacak bir renk olmasına önem verilmelidir.

-Düzen: Web sitesinde kullanılmış olan grafik ve metinlerin kesinlikle göz yormayacak cinsten olması yani bu formatta belli bir düzen de olması gerekmektedir. Aranılan bilgiye hızlıca ve kolayca ulaşılması önemle arz edilmektedir. Bu özelliğin sağlanması durumunda kişilerin web sitesinde durma süreside uzayacaktır diyebiliriz.

-Fontlar: Yazı tipleri kalite kuralları içerisinde en dikkat çeken özelliklerden bir tanesidir. Birçok web tarayıcısı yazı tiplerini kaliteli bir şekilde görüntüleyebilmektedir. Bu nedenle kesinlikle kabul görmüş olan fontların tercih edilmesi gerekmektedir.

-İçerik: Görsel ve metinlerden oluşmakta bulunan içerik, ürün ve hizmet tanıtımında okuyucuda merak uyandırmalıdır. Ayrıca içerikler kesinlikle SEO uyumlu olmalıdır. Bunun da altını çizmek gerekmektedir. İçeriğin konu ile ilgili anahtar kelimeler içermesi gerekmektedir. Bunlar varsayıldığında rama motorunun optimizasyonu olarak SEO’nun kesin öneminden bahsedebiliriz.

-Grafikler: Sayfanın açılma hızını olumsuz yönde etkilemeyecek fotoğraflar, görseller ya da logolar kullanılmalıdır. Sayfanın hızlı açılması büyük önem arz etmektedir.

PROFESYONEL WEB YAZILIMINDAN AYRINTILI BAHSEDECEK OLURSAK;

dijital ortamda en iyi yerde olma hedefi olan kişi ya da kurumlar uzman yardımı almalıdır. Bunun altını çizmemiz gerekmektedir. Bu konuda ise Vural Ajans olarak kaliteli hizmetin doğru adresi olduğumuzu belirtmek isteriz.

Konuda ise Vural Ajans olarak kaliteli hizmetin doğru adresi olduğumuzu belirtmek isteriz. Web sitelerinin önemi her geçen gün artmaktadır. Dijital dünya günden düne tüm hayatımız olmaya başlamış bulunmaktadır. O nedenle bir sitenin Web Tasarımı da büyük önem arz etmektedir. Bir web sitesinin içerik ve tasarım olarak sektöre uygunluğu çok önemlidir, sektör ulusal ve uluslararası bir sektör olmaktadır. Bu nedenle uygunluğun öneminin altını çizmemiz gerekir. Bu başarı elde edildiği takdirde sitenin müşteri kitlesi de günden güne artacaktır. 7/24 açık olan web sitesi ve özellikle e-ticaret sitesinden bahsetmemiz gerekirse, bu durum sitenin günün her saatinde satış yapacağının habercisidir diyebiliriz. Web tasarımının profesyonelliğini bir cümle ile özetleyecek olursak; satış ve pazarlama gelirlerinin beklenilenin üstünde artması ve reklam ayrıca kampanya giderlerinin düşmesi diyebiliriz.

WEB TASARIMDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Hedef çok büyük önem ifade etmektedir. Amaca kesinlikle hizmet eden bir tasarımda olmalıdır diyebiliriz. Kullanıcının tercih edeceği, arama formatlarına ise uygun olmalıdır şeklinde ana hatlarını belirtebiliriz.

Sitenin görsel yönünü belirleyen Web Tasarım, kişilerin web sitesinde daha fazla zaman geçirmesini sağlayacak konumları oluşturmaktadır. Ziyaretçilerin sitede fazladan vakit geçirmesi ile arama motorlarında ilk sıralara çıkmakta mümkün kılınmaktadır.

VURAL AJANS OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETLERDEN BİRİ OLAN WEB TASARIM KONUSUNDA SİZ DEĞERLİ KİŞİLERE VE KURUMLARA, KALİTELİ HİZMETİN EN PROFESYONEL HALİNİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞMAKTAYIZ.

Uzman ekibimiz ile istekleriniz doğrultusunda kaliteli hizmetin en bilindik adresi ve güvenilirlik açısından ise hizmetimizi en güvenilir hali ile sunmaktayız. İstekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda hareket eden Vural Ajans sizlerin kaliteli hizmet alması için çalışmaktadır. İzmir, Bodrum, Çanakkale gibi önemli illerde de bulunan Vural Ajans siz değerli kişi ve kurumların isteklerini en mükemmel hali ile gerçekleştiren bir şirket olarak emin adımlarla devam etmektedir. Önemli olan sizlerin memnuniyeti ve hizmetimizin özgün ve güvenilir kalitesidir.

Sık Sorulan Sorular

Web Tasarım hakkında sık sorulan soruları sizlere listeledik eğer aradığınız soruyu bulamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Bize Soru Sormaktan Çekinmeyin!

Müşteri Hizmetlerimizi arayarak veya whatsapp'dan canlı destek ekibimize bağlanarak bizlere istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

AYRINTILARI BİZE BIRAKIN ARKANIZA YASLANIN
PROFESYONEL HİZMETLERİMİZİN
KEYFİNİ ÇIKARIN..

Anasayfa
Müşteri Paneli
İletişim