SEO HİZMETİ

Amacımız, müşterilerimizin en değerli iş ortağı olmak.😊

Müşterilerimizin markalarına ve müşterilerine maksimum değeri vermek için her zaman çok çalışıyoruz.

Image

Neden Vural Ajans?

Yaratıcı ve Özgün Çözümler
Vural Ajans markanızın dijital kimliğini inşa etme sürecinde yaratıcılğı ve özgünlüğünü son derece önemsemektedir. Vural Ajans sizlere son derece yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunabilmeyi vadetmektedir.
Dinamik ve Hızlı Aksiyon
Vural Ajans markanıza daire beklentilerinizi dijital dünyaya en iyi biçimde aktarmayı hedeflemektedir. Vural Ajans bu doğrultuda geniş ve uzman bir kadroyu bünyesinde barındırmaktadır.
Güvenilirlik ve Zamanında Teslim
Vural Ajans müşterilerine güvenilirliğini ön plana çıkaran titiz bir çalışma ahlakına sahiptir. Sizlerden gelen geri dönüşlere en hızlı biçimde reaksiyon alarak hısa sürede pratik çözümler üretmektedir.
Kesintisiniz İletişim Kesintisiz Destek
Vural Ajans olarak müşterilerimizin markalarına adına gerçekleştirmek istedikleri amaçlara son derece önem vermekteyiz. Başlangıçtan sona kadar müşterilerimizi asla ama yanlız bırakmıyoruz.

SEO HİZMETİ

SEO ‘’Arama Motoru Optimizasyonu’’nun kısaltılmış halidir. SEO ile amaç web sitenizin değerine değer katmak ve arama motorlarında en üst kısma çıkmaktır. SEO hizmeti alarak aslında sitenizin fark edilebilirliğini arttırmış bulunuyorsunuz. SEO kişilerin sitelerinin arama motoru kriterlerini karşılamasıdır da diyebiliriz. Kriterlere uygun bir site daima arama motorlarındaki trafiğinizi arttıracak ve kurumsal ya da kişisel firmanızın kazancını artı yönde etkileyecektir. Bu nedenle SEO aslında sitenin genel görünümün ve içeriğini dikkate alarak yapılmaktadır.

SEO HİZMETİ İLE YAPILAN TÜM ÇALIŞMALAR İYİLEŞTİRİLEBİLMEKTEDİR.

İyileştirme işleminin artısı hedef kitleniz için büyük önem arz etmektedir. İnternet üzerinden bilgi ya da ürün almak isteyen kişiler arama motorlarına uyumunuz ile sitenizi hemen keşfedebilirler. Bu nedenle SEO hizmeti müşterinin memnuniyetini arttırmak adına verilen bir hizmettir diyebiliriz. SEO, ilgili anahtar kelimeler vasıtası ile arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlar ve arama trafiğinde en yüksek ziyaretçiye ulaşmanızı kolaylaştırır. SEO hizmeti, web sitelerinin tüm yönleri ile arama motorları ile uyumunu gerçekleştirmektedir. Bu nedenle SEO hizmeti konusunda profesyonellik fazlasıyla önemlidir. Ziyaretlerin sitenize daha kolay ulaşmasını sağlayan SEO hizmeti, daima özgün içerikleri benimseyen bir hizmet olmuştur. Kesinlikle taklit içermeyen bir site tasarımı olmalıdır ve bunun değeri dijital dünyada fazlasıyla büyüktür.

SEO HİZMET, WEB SİTELERİNİN DAHA ANLAŞILIR VE KOLAY KULLANMA SAHİP OLMASINI VAAT ETMEKTEDİR.

Bu nedenle ziyaretçiye aradığı her konuyu sunmak ve en yüksek seviyeye çıkılması sağlanılmaktadır. Pek çok firma ve e-ticaret siteler ya da blog ve web site sahipleri SEO hizmeti almaktadırlar. Bunun nedeni ise dijital dünya artık internet üzerinden kazanç sağlama üzerine gelişmektedir. SEO hizmeti de kazanç durumunu pozitif yönde etkileyen bir hizmet olmaktadır. Hizmetin profesyonel şekilde yapılması gelirin de artacağı anlamına gelmektedir.

VURAL AJANS BU KONUDA SİZLERİN WEB SİTELERİNİN KAZANCINI ARTTIRABİLMEK VE ÖZGÜN OLABİLMENİZ ADINA KALİTELİ VE HIZLI BİR HİZMET SUNMAKTADIR.

Doğru bir SEO hizmeti ile, pazarlamış olduğunuz ürün ve vermiş olduğunuz hizmet müşterilere daha hızlı ve doğru şekilde ulaşmaktadır. SEO hizmeti aynı zamanda marka kalitenizin yansımasıdır da diyebiliriz. Kaliteli bir SEO hizmeti, marka değerinizi yükseltmek için en doğru seçeneklerden bir tanesidir.

SEO HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ

SEO hizmeti, site içi SEO ve site dışı SEO olarak ikiye ayrılmaktadır. Site içi SEO, web yazılım ve tasarım hizmetlerinin halihazırdaki hizmetlerini ve sahip olunan içerikleri kapsamaktadır. Site dışı SEO ise, site dışından gelmiş bulunan linkler, görsellikler, forumlar, bloglar gibi çeşitli kaynakların üzerinden site ziyaretçi akışının sağlanması ve sitenin tanınması adına yönelik bir çalışmadır diyebiliriz. SEO hizmeti, çeşitli profesyonel araçlar ile incelenmektedir. Kriterler göz önüne alınır ve SEO raporu ortaya çıkarılır. Daha sonraki işlemde ise kriterler göz önünde bulundurulur ve raporların analizi sağlanır. Site içindeki ve site dışındaki kaynaklarda ne gibi değişiklikler yapılmasının kararının verilmesi açısından raporların analizi büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle analizler ile geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Tüm bu işlemlerin asıl ama arama motorlarındaki görünürlüğünüzü arttırmak ve sizlerin hedef kitlenize ulaşımını kolaylaştırmaktır. Aram motorlarının botları, sitenizi daha sık taramaya başlar ve birçok içeriğinizi arama motorlarında en üst seviyelere çıkartır. Zamanla siteniz kelime veya kelime gruplarında üst sıralara taşınmış bulunur. Bu nedenle SEO hizmeti aslında web sitenizin gelişim sürecini oluşturmaktadır diyebiliriz.

PEKİ HEDEF KİTLE NASIL BELİRLENMEKTEDİR?

Anahtar kelime analizi ile hedef kitle üzerinde analizler yapılmaktadır. Belirlenmiş olan anahtar kelimeler vasıtası ile site içerikleri optimize edilir ve URL güncellenir. Rakip analizi ile sektördeki rakiplerin incelenmesi yapılmaktadır. Bunun vasıtası ile organik trafiğinizin büyümesi ve organik trafiğin ciroya etkisi hesaplanılır. Bu durumdan itibaren arama sonuçlarındaki görünürlük hedeflenmektedir. Sektörel analiz ile beraber rekabet oranın da büyük bir inceleme yapılır ve bu doğrultuda nasıl hareket edebileceğiniz hesaplanmış olur. SEO ile hedef kitleniz daima aynı doğrultuda çalışmaktadır. SEO hedef kitlenize ulaşmanızda bir köprüdür de diyebiliriz. Bu nedenle aslında Vural Ajans olarak vermiş olduğumuz SEO hizmeti ile köprü görevini sizler için profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Hedef kitlenize uygun arama hacimleri SEO’ya uygun içerik olarak tanımlanmaktadır. Bu nedenle uyumluluk daima büyük önem arz ermektedir. Kullanıcı deneyiminin daima esas alındığı dijital dünyada etkileşim kontrollerinin düzenli olarak sağlanması gerekilmektedir.

VURAL AJANS SİZLERİN WEB SİTE ANALİZİNE GÖRE SEO HİZMETİ VEREREK ASLINDA DİJİTAL DÜNYADAKİ YERİNİZİ ÜST SEVİYELERE ÇIKARMANIZ İÇİN HIZLI VE ÖZVERİLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTADIR.

Profesyonel ekibi ile aslında web sitenizin SEO uyumunu üstlenen Vural Ajans sizlerin web dünyasında fark yaratmanızı vizyon haline getirmiş bulunmaktadır. Başarınızın artması için kaliteli ve hızlı hizmet sunan Vural Ajans memnuniyetiniz açısından istekleriniz doğrultusunda hareket etmektedir. SEO hizmeti ile de zirvede olan Vural Ajans web sitenizin ihtiyaç duyduğu konulara odaklanır ve almak istediğiniz hizmetin en kalitelisini sizlere sunmaktadır. İzmir, Bodrum ve Çanakkale’de de hizmeti kesintisiz sunan Vural Ajans web dünyasında başarınızı arttırabilmek adına kaliteli hizmetin doğru adresi olmaktadır. Kaliteli hizmet almanız adına Vural Ajans aslında bir tık uzağınızda diyebiliriz.

Sık Sorulan Sorular

Web Tasarım hakkında sık sorulan soruları sizlere listeledik eğer aradığınız soruyu bulamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Bize Soru Sormaktan Çekinmeyin!

Müşteri Hizmetlerimizi arayarak veya whatsapp'dan canlı destek ekibimize bağlanarak bizlere istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

AYRINTILARI BİZE BIRAKIN ARKANIZA YASLANIN
PROFESYONEL HİZMETLERİMİZİN
KEYFİNİ ÇIKARIN..

Anasayfa
Müşteri Paneli
İletişim