MAKALE HİZMETİ

Amacımız, müşterilerimizin en değerli iş ortağı olmak.😊

Müşterilerimizin markalarına ve müşterilerine maksimum değeri vermek için her zaman çok çalışıyoruz.

Image
Yaratıcı ve Özgün Çözümler
Vural Ajans markanızın dijital kimliğini inşa etme sürecinde yaratıcılğı ve özgünlüğünü son derece önemsemektedir. Vural Ajans sizlere son derece yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunabilmeyi vadetmektedir.
Dinamik ve Hızlı Aksiyon
Vural Ajans markanıza daire beklentilerinizi dijital dünyaya en iyi biçimde aktarmayı hedeflemektedir. Vural Ajans bu doğrultuda geniş ve uzman bir kadroyu bünyesinde barındırmaktadır.
Güvenilirlik ve Zamanında Teslim
Vural Ajans müşterilerine güvenilirliğini ön plana çıkaran titiz bir çalışma ahlakına sahiptir. Sizlerden gelen geri dönüşlere en hızlı biçimde reaksiyon alarak hısa sürede pratik çözümler üretmektedir.
Kesintisiniz İletişim Kesintisiz Destek
Vural Ajans olarak müşterilerimizin markalarına adına gerçekleştirmek istedikleri amaçlara son derece önem vermekteyiz. Başlangıçtan sona kadar müşterilerimizi asla ama yanlız bırakmıyoruz.

FİYATLANDIRMA

Standart Paket

6 TL/Tek Sefer

100 KELİME

Hızlı ve Özgün Çalışma
Araştırmaya Dayalı
SEO Uyumlu
1 Revize
1 Görsel Hediye
.DOCX Teslim
Uzman Paket

8 TL/Tek Sefer

100 KELİME

Hızlı ve Özgün Çalışma
Araştırmaya Dayalı
SEO Uyumlu
5 Revize
5 Görsel Hediye
.DOCX - PDF Teslim
Profesyonel Paket

12 TL/Tek Sefer

100 KELİME

Hızlı ve Özgün Çalışma
Araştırmaya Dayalı
SEO Uyumlu
10 Revize
10 Görsel Hediye
.DOCX - PDF Teslim

MAKALE HİZMETİ

Web sayfanız için aslında ihtiyacınız olan makaleyi bulmanız mümkündür. Kendi sayfanızın kalitesini ve trafiğini arttırmak amacıyla makale hizmeti uygun bir hizmettir diyebiliriz. Makale uzunluklarını sizlerin belirlediği bir konu ile makale hizmeti almak aslında en doğru kararlardan biri olmaktadır. Sitenize uygun kelime sayısı ile talep oluşturarak istediğiniz konuyu profesyonel yazarlardan hizmet alarak kolaylaştırmak aslında en iyi yollardan bir tanesidir. Aslında makale hizmeti ile arama motorlarında üst düzeye çıkmanız sağlanabilir ve özgün bir dile sahip olabilirsiniz. Önemli olan makalenizin %100 özgün olmasıdır. Kopya içerikler daima sitenizi geriye taşıyacak içerikler olarak bilinmektedir. Bu nedenle işin uzmanları ile çalışmak aslında en doğru karar olacaktır.

MAKALE HİZMETİ SAYESİNDE, MÜŞTERİLERİNİZE SİTENİZ HAKKINDA BİLGİLER VEREBİLMENİZ İMKANLI KILINMAKTADIR.

Ayrıca net bilgiler ile kişi ya da kurumlara hizmet vermeniz dijital ortamda sizi ön plana çıkaracak en önemli unsurdur diyebiliriz. SEO aslında özgünlük, kalite ve profesyonelliğin birleşimidir. Açılımı ‘’Search Engine Optimization’ olan SEO, arama motoru optimizasyonu olarak bilinmektedir. Yani sizin makale gereksinimi karşısında aldığınız hizmetin arama sektöründe sizi üst segmente taşımasıdır diyebiliriz. Önemli olan almış olduğunuz hizmetin SEO öngörüsünü taşıyor olmasıdır. SEO’ya uygun içerikler sizi daima arama motorlarında üst kısımlara ulaştıracaktır. Bu nedenle bir makale hizmeti alınırken SEO kısmına ayrıyeten önem verilmesi gerekilmektedir. SEO uyumlu makale, aslında sizin kaliteniz demektir. Bu nedenle de markanızı daima parlatacak bir hizmet yapmış olduğunuzu varsayabiliriz. Makale hizmetinde dikkat edilmesi gerekilen birkaç unsur vardır; başlık yapısı, niteliği, özgünlüğü bunlardan bir kısmıdır diyebiliriz. Özgün bir şeklide makale hizmeti alıyorsanız siz farklısınız diyebiliriz. Dijital dünyada içeriğinizin tamamen özgün olması site trafiğinizi arttırabilir ve sizi en üst konumlara taşıyabilir. Bu nedenle aldığınız hizmet kesinlikle özgün olmalıdır ve asla kopya içermemelidir. Kopyasız bir makale hizmeti sizin kalitenizin parlak noktasıdır diyebiliriz. Arama motorlarında özgün olmayan içerikler sizi daima alt kısımda tutacaktır. Özgün içeriğiniz, markanızı daima daha güvenilir yapacaktır bu nedenle makale hizmeti alırken daima markanızın değerine yakışacak bir hizmet almalısınız.

VURAL AJANS OLARAK DEĞERLİ EKİBİMİZ SİZLERE SEO UYUMLU, KALİTELİ, ÖZGÜN VE SİZİ ÖN PLANA ÇIKARACAK GÜVENİLİR BİR HİZMET SUNMAKTADIR.

Belirli bir uyum içerisinde olan makale hizmeti aslında sitenizin daha çok vizyona sahip olması anlamına gelmektedir. Vizyonunuzun kalitesinin öneminin daima farkındayız bu nedenle bizler aslında ekibimiz ile sizlerin kalitesini arttırma yönünde güvenilir hizmet vermekteyiz. SEO optimizasyonu sayesinde, günlük olarak aslında birçok insan markanızı keşfedebilir ve trafiğiniz artabilir. Bu nedenle müşterilerinizi de arttırabilirsiniz. SEO uyumu sayesinde birçok kişiye ulaşmanız da mümkün kılınacaktır diyebiliriz. Kişi ya da kurumların müşterileri daima okunaklı ve onları bilgilendiren yazılara odaklanmak istiyorlar. Bu nedenle bir makale hizmeti alırken bilgi verildiğinden emin olmak ve okunaklı bir yazı ile karşılaşmak gerekmektedir. Bu konun altını dikkatle çizebiliriz. Makale hizmeti her konuda yazı yazabilen kişilerin profesyonellik hizmetinden gelmektedir. Bir hizmet alırken profesyonellik daima ön planda olmalıdır. Makale hizmeti sizin internetteki yani dijital dünyadaki yansımanızı belirlemektedir. Bu nedenle web siteniz aslında sizin kalitenizi ve güvenilirliğinizi göstermektedir. Bir web sitesi, makale hizmeti alırken daima sitesiyle uyumlu ve özgün bir hizmet almalıdır. Kişilerin makale hizmeti alırken daima okunaklı ve kişi ya da kurumların okurken öğreneceği bilgiler içermesine dikkat edilmesi gerekilmektedir. Bu nedenle hizmetin kesinlikle kalitesini de buradan anlamak mümkün olmaktadır. Sitenizde ne kadar çok özgün makale varsa arama motorlarında o kadar üst kısımlarda çıkmanız mümkün kılınacaktır. SEO’dan ayrıntılı bir biçimde bahsetmek gerekirse:

SEO NEDİR?

SEO sayesinde web sitenizin performansı yükselmektedir. Ayrıca daha fazla müşteriye de sahip olmanız mümkün kılınmaktadır. Siteniz kelime bazlı üst sıralara çıkmaktadır. Bu nedenle de sitenizin makale hizmeti aldığınız da daha fazla tıklama alması mümkün kılınmaktadır. Amaç fazla nitelikli hizmet vermek ve bir o kadar da müşteriye ulaşmaktır. SEO konusunda kesinlikle uzman bir makale hizmeti almanız gerekmektedir. Bu konuda sizlere uzman ve profesyonel bir hizmet sunabilmek için çalışmaktayız. Sitenizin arama motorlarında üst kısımlara çıkması da bizim hedeflerimizden bir tanesidir diyebiliriz.

VURAL AJANS OLARAK MAKALE KONUSUNDA SİZLERİN WEB SİTESİNE KALİTELİ VE HIZLI BİR HİZMET SUNMAKTAYIZ.

Makale hizmeti alırken hız aslında en büyük unsurlardan biridir. Bu nedenle aslında hem hızlı hem de kaliteli hizmet alabilmek zor olabilmektedir. Fakat biz Vural Ajans olarak sizlerin web sitenize hızlı ve kaliteli makale hizmeti sunarak daha fazla kişiye ulaşmanızı hedef haline getirmiş bulunmaktayız. Vural Ajans olarak hizmet verirken, sizlerin belirmiş olduğu konu ve kelime sayısına uygun kaliteli ve özgün içeriğin adresi olma yolunda ilerlemeye devam etmekteyiz. Makale hizmeti aslında web sitenizin dijital dünyadaki var oluş şeklidir. Bu nedenle sizlere sizin istekleriniz doğrultusunda kaliteli hizmet sunmaktayız. Bodrum, İzmir ve Çanakkale şubelerimiz de dahi olmak üzere makale hizmeti konusunda bir tık uzağınızdayız.

Sık Sorulan Sorular

Web Tasarım hakkında sık sorulan soruları sizlere listeledik eğer aradığınız soruyu bulamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Bize Soru Sormaktan Çekinmeyin!

Müşteri Hizmetlerimizi arayarak veya whatsapp'dan canlı destek ekibimize bağlanarak bizlere istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

AYRINTILARI BİZE BIRAKIN ARKANIZA YASLANIN
PROFESYONEL HİZMETLERİMİZİN
KEYFİNİ ÇIKARIN..

Anasayfa
Müşteri Paneli
İletişim