LOGO TASARIMI

Amacımız, müşterilerimizin en değerli iş ortağı olmak.😊

Müşterilerimizin markalarına ve müşterilerine maksimum değeri vermek için her zaman çok çalışıyoruz.

Image

Neden Vural Ajans?

Yaratıcı ve Özgün Çözümler
Vural Ajans markanızın dijital kimliğini inşa etme sürecinde yaratıcılğı ve özgünlüğünü son derece önemsemektedir. Vural Ajans sizlere son derece yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunabilmeyi vadetmektedir.
Dinamik ve Hızlı Aksiyon
Vural Ajans markanıza daire beklentilerinizi dijital dünyaya en iyi biçimde aktarmayı hedeflemektedir. Vural Ajans bu doğrultuda geniş ve uzman bir kadroyu bünyesinde barındırmaktadır.
Güvenilirlik ve Zamanında Teslim
Vural Ajans müşterilerine güvenilirliğini ön plana çıkaran titiz bir çalışma ahlakına sahiptir. Sizlerden gelen geri dönüşlere en hızlı biçimde reaksiyon alarak hısa sürede pratik çözümler üretmektedir.
Kesintisiniz İletişim Kesintisiz Destek
Vural Ajans olarak müşterilerimizin markalarına adına gerçekleştirmek istedikleri amaçlara son derece önem vermekteyiz. Başlangıçtan sona kadar müşterilerimizi asla ama yanlız bırakmıyoruz.

LOGO TASARIMI

Logo, bir şirketin veya bireysel bir kuruluşun imajını ve özelliklerini kalite çerçevesinde yansıtan görsel bir çalışma çeşididir diyebiliriz. Logo tasarım ticaretin kalbini oluşturmaktadır. Ticaretin dönemlerinden itibaren markanın, ürünün ve hizmet çerçevesinin gücünün diğer rakip kuruluş ya da bireysel şirketlere karşı stratejisini temsili etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ürünlerin farklılığı hakkında logo aslında bireysel ya da kurumsal oluşumun dijital dünyadaki imzasıdır. Ürünleri farklılaştırmak adı altında işletmeler, logo tarihinin temelini çok uzun zaman önce atmışlardır diyebiliriz. Okuryazarlığın düşük olduğu dönemler içerisinde logo aslında öğrenile bilme durumunu özetleyen bir unsur olmaktadır. Kişiler logo tasarımı ile fikir sahibi olup o kuruma yönelebilme durumunu gerçekleştirebilmektedir.

LOGO MODERN BİR EVREYE GELMİŞ BULUNMAKTADIR. FARKLI RENKLERDEN, SEMBOLLERDEN, ÇİZGİLERDEN, YAZI KARAKTERLERİNDEN OLUŞAN LOGO, KURUMSAL KİMLİĞİN YANSIMASIDIR DİYEBİLİRİZ.

Kurumsal kimlik daima bir şirketin yapısını temsil eden bir özellik olarak bilinmektedir. Kurumsal kimliğin bu nedenle en önemli aşaması da logo olmuştur. Logo; kurumsal kimliğin önemli bir aşaması olduğu için, kurumdan izler ve özellikler taşımalıdır. Bu nedenle ilk izlenimin sahibi kesinlikle logodur diyebiliriz. Temel amaç daima hedef kitlenin logo ile kurumu tanıması ve trafiğin artmasıdır. Logo, kesinlikle zihinde yer edinmelidir. Bu nedenle de profesyonellik içermelidir. Diyebiliriz. Bizler profesyonellik açısından kimliğinizi net içeren ve dijital dünya da yer edinmesini sağlayan bir kuruluş olmaktayız. Yeni bir işe başlarken, bir ürün ya da hizmeti sunmak için adım atarken öncelikli amaç markayı görsel olarak tanımak olmuştur. Görsellik daima insanlar üzerinde unutulmayacak bir iz bırakan uygulamadır diyebiliriz. Bu nedenle logo tasarımı, hedef kitlelere kimliğini tanıtabilmek adına büyük önem arz etmektedir. Logo en belirgin ve ayrıca etkili adım olma yolunda kesinlikle vazgeçilmezlerden bir tanesidir. Logo sektörün vazgeçilmez bir parçasıdır ve kurumların vizyonunu temsil etmektedir. Diğer şirketlerin logosu ile kıyaslandığınız zaman kendi kurumunuzun logo ayırt edilebilmeli ve hafıza kalabilmelidir. Bu nedenle rekabet açısından logo tasarımı büyük önem taşımaktadır. Logoda logotype , logodaki yazılı ifadeyi temsil etmektedir. Amblem ise logonun görsel kısmını ifade etmektedir.

BİR LOGO TASARIMI NASIL OLMALIDIR?

Çağımız Pazar rekabeti ve markaların kendini ifade etmek için yarıştığı bir çağ olmaktadır. Teknoloji dünyası çerçevesinde şirketler veya bireysel kuruluşlar var gücüyle yarışmakta ve sektörde kalıcı olma yolunda adımlar atmaktadır. Günümüz, dijital dünya üzerinde kazanım sağlayan bir sektör içerisinde varlığımızı güçlendirdiğimiz bir dünya haline gelmiştir. Logoda görsel bir mesaj sağladığı için aslında şirketinizin bu dünya içerisindeki ilk izlenimi olmaktadır. Bu nedenle ilk izlenim daima aşırı büyük bir önem taşımaktadır. Logo tasarımı, daima şirketin kendi yansımasını içermeli ve kurumdan bir parça durumunda olmalıdır. Şirketin analizi aslında logo tasarımıdır diyebiliriz. Şirketin vizyonu ve misyonu, logonun tasarımı ile mevcut hale gelen görsel bir hizmet olmaktadır. Logo kreatif özellikler taşımalı ve markanın imajını asla zedelemeyecek şekilde hazırlanmalıdır. Bu nedenle profesyonel açıdan tamamen hizmet vermesi gerekmektedir. Bizler Vural Ajans olarak siz şirket ya da bireysel kurumlara istekleriniz ve şirketinizin analizi sonucunda tamamen özgün ve akılda kalıcı profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

ETKİLEYİCİ BİR LOGO TASARIMININ MADDELERİ NELERDİR?

-Logo tasarımı sade ve etkileyici olmalıdır. Sadelik akılda kalıcılık konusunda daima etkili bir yol olmuştur. Logo anlaşılır, yalın ve sade olmalıdır.

-Özgün ve ayırt edici olmalıdır. Orijinallik daima büyük önem taşımaktadır. Özgünlük kişilerin daha fazla dikkatini çekmektedir. Bu nedenle logo tasarımı özgün olursa rekabet konusunda fark yaratmak daima imkân çerçevesinde olmaktadır.

-Karmaşıklıktan uzak olmalıdır. Kendine has bir logo tasarımı, minimal esintiler çerçevesinde oluşturulmalıdır. Detaylar logoyu yorucu bir hale sokabilmektedir. Bu nedenle daima estetik bir logo tasarımının oluşturulması gerekilmektedir.

-Hedef kitleye mesaj verme niteliği taşımalıdır. Kültürel özellikleri yansıtan bir logo tasarımı bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Daima logo tasarımı marka ile ödeşmelidir.

-Bütünleştirici çizgilere sahip bir yapısı olmalıdır. Şirketler bu sayede farklı yaşlardan ve kültürlerden de kendilerine müşteri çekebilmekte olurlar. Bu nedenle kapsayıcı ve bütünleştirici hava büyük önem arz etmektedir.

Logo tasarımında, müşteri beklentileri daima esas alınmalıdır. Her iş farklı bir donanım içermektedir. Bu nedenle de her işin kendine has bir logosunun olması gerekmektedir.

VURAL AJANS OLARAK SEKTÖRÜNÜZDE KENDİNİZE HAS BİR TASARIMA ULAŞMAK İSTİYORSANIZ, PROFESYONEL EKİBİMİZ SİZLERE KIYMETLİ VE ÖZGÜN BİR HİZMET VERMEKTEDİR.

Sizlerin başarısını önemseyen Vural Ajans, logo tasarım hizmeti sayesinde rakipleriniz arasında fark yaratmanızı esas almış bulunmaktadır. Kurumunuzun, logo tasarım maddelerini daima içeren bir tasarım ile en yüksek seviyeye ulaşmanız için çalışan Vural Ajans hızlı ve kaliteli hizmet konusunda zirvede olan bir kuruluştur. Farklı kültürler ve insanlara ulaşmanız konusunda size estetik ve özgün tasarım sunan Vural Ajans sektörünüz de farklı olmanız adına büyük özveri ile çalışmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmete ulaşmanız aslında çok kolay. İzmir, Bodrum ve Çanakkale’de de hizmet sunan Vural Ajans aslında ulaşabilmeniz adına da bir adım uzağınız da diyebiliriz. Kurumsal şirketimize ulaşmanız bir tık uzağınızda. Logo tasarım hizmetimiz ile sektörünüzde fark yaratabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Web Tasarım hakkında sık sorulan soruları sizlere listeledik eğer aradığınız soruyu bulamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Bize Soru Sormaktan Çekinmeyin!

Müşteri Hizmetlerimizi arayarak veya whatsapp'dan canlı destek ekibimize bağlanarak bizlere istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

AYRINTILARI BİZE BIRAKIN ARKANIZA YASLANIN
PROFESYONEL HİZMETLERİMİZİN
KEYFİNİ ÇIKARIN..

Anasayfa
Müşteri Paneli
İletişim