KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Amacımız, müşterilerimizin en değerli iş ortağı olmak.😊

Müşterilerimizin markalarına ve müşterilerine maksimum değeri vermek için her zaman çok çalışıyoruz.

Image

Neden Vural Ajans?

Yaratıcı ve Özgün Çözümler
Vural Ajans markanızın dijital kimliğini inşa etme sürecinde yaratıcılğı ve özgünlüğünü son derece önemsemektedir. Vural Ajans sizlere son derece yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunabilmeyi vadetmektedir.
Dinamik ve Hızlı Aksiyon
Vural Ajans markanıza daire beklentilerinizi dijital dünyaya en iyi biçimde aktarmayı hedeflemektedir. Vural Ajans bu doğrultuda geniş ve uzman bir kadroyu bünyesinde barındırmaktadır.
Güvenilirlik ve Zamanında Teslim
Vural Ajans müşterilerine güvenilirliğini ön plana çıkaran titiz bir çalışma ahlakına sahiptir. Sizlerden gelen geri dönüşlere en hızlı biçimde reaksiyon alarak hısa sürede pratik çözümler üretmektedir.
Kesintisiniz İletişim Kesintisiz Destek
Vural Ajans olarak müşterilerimizin markalarına adına gerçekleştirmek istedikleri amaçlara son derece önem vermekteyiz. Başlangıçtan sona kadar müşterilerimizi asla ama yanlız bırakmıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Kurumsal kimlik tasarımı son yıllarda şirket ve işletmeler tarafından oldukça önemsenmektedir. Bu hizmete tanıtım çalışmaları da diyebiliriz. Her firma kurumsal kimlik ile bulunduğu sektörde kendini daha iyi bir konuma getirebilmektedir ve müşterilerinin gözünde marka değerini arttırabilmektedir. Ayrıca görsel iletişim aracı olarak karşımıza çıkan kurumsal kimlik, markanın ya da firmanın bulunduğu sektörde öne çıkmasını da sağlamaktadır. Bu nedenle de aslında büyük önem arz etmektedir. Kurumsal kimlik tasarımı, son yıllarda fazlasıyla ciddiye alınmaktadır ve önemi yadsınmayacak kadar fazladır. Bu nedenle e aslında firmaların kendi içlerinde farklı bir dönüşüme girdiklerini de söyleyebilmemiz mümkündür.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI VASITASI İLE MARKA YA DA FİRMALAR, MÜŞTERİLERİNİN AKLINDA ASLINDA ÇOK FAZLA YER EDİNEBİLME ŞANSINA SAHİP OLMAKTADIRLAR.

Bu nedenle vermiş olduğumuz bu hizmet ile aslında değerinizi unutulmayacak şekilde tasarlamış bulunmaktayız

Birçok avantajı bir arada sunan kurumsal kimlik tasarımı aslında kalite garantisi de sunmaktadır diyebiliriz. Markanızın kalitesini öne çıkarmak istiyor ve kesinlikle akılda kalıcı olmak istiyorsanız kurumsal kimlik tasarımı tam da sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

KURUMSAL KİMLİK NE DEMEKTİR?

Kurumsal kimlik tasarımı için her sektörde farklılıklar karşımıza çıkmaktadır. Yani tüm markalar için aynı kimlik tasarımı mümkün değildir. Bunun da önemle altını çizmek gerekmektedir. Markaların ihtiyaçları göz önünde bulundurulmaktadır. Bunun vasıtası ile kurumsal kimlik tasarımı hizmeti verilmektedir. Kurumsal kimlik tasarımı içerisinde:

Logo Tasarımı, Anketli Kâğıt Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, Bloknot Tasarımı, A4 Föy dosya tasarımı ve daha birçok tasarım mevcuttur.

Kurumsal kimlik nasıl olmalıdır dersek; marka ya da kurumların renklerini belirlemek öncelikli bir unsurdur diyebiliriz. Çalışanlar içerisinde bu renk ile işlem başlayacaktır bu nedenle renk belirlemek büyük önem arz etmektedir. İlk aşama logo tasarımı olmaktadır. Fakat logo tasarımında dikkat edilecek unsurlar bulunmaktadır. Logonun firmayı yansıtması kesinlikle gerekmektedir. Ayrıca sektörden bilgi vermesi de akılda daha kalıcı olmasını sağlamaktadır. Daha sonrasında önemli olan unsur slogan unsurudur. Logo ve slogan birlikte kullanılırsa akılda kalıcılık daha fazla etkili olur diyebiliriz. Daha sonrasında şık tasarımların olması gerekmektedir. Bunlar ise firma dışında kullanılan malzemelerin şık tasarıma kavuşmuş olabilmesi diyebiliriz. Kesinlikle özgün olunmalıdır ve taklitçilikten kaçınılmalıdır. Bu nedenle aslında bizler size özgün ve kaliteli bir kurumsal kimlik tasarım hizmeti sunmaktayız.

Kurumsal kimlik tasarımında kesinlikle profesyonellik şarttır. Farklı ve özgün olmak her madde için önemli bir unsurdur. Logo, slogan kesinlikle özgün ve kaliteli olmalıdır. Akılda kalıcılık daima önemli bir özelliktir.

Her şeyin belirli ve planlı, programlı yapılması gerekilmektedir. En ufak ayrıntının tekrardan geri dönüşü olmayabilir bu da firma için eksi bir durum demektir.

KURUMSAL KİMLİK ASLINDA MARKA YA DA FİRMALARIN DIŞ DÜNYAYA AÇILMIŞ OLAN YÜZÜDÜR DİYEBİLİRİZ.

Bu nedenle önemi yadsınmayacak kadar fazladır. Firmayı yansıttığı için müşterilerin aklında bir tasarım oluşması olası bir durumdur. Oluşturulan kurumsal kimlik tekrardan değiştirilemeyebilir. Değiştirme konusu büyük bir risk demek olabilir. Çünkü müşterilerin zaten artık tanıdığı bu kimlik değişir ise büyük problemleri de beraberinde getirebilir. Bu nedenle sizlere kurumsal kimlik tasarımı açısından profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Çünkü kurumsal kimlik tasarımında kesinlikle profesyonel ve kaliteli bir hizmetin olması gerekmektedir.

HIZLI VE KALİTELİ OLMAK KURUMSAL KİMLİK AÇISINDAN BÜYÜK ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR.

Birçok avantajı vardır diyebiliriz. Firmanın bulunduğu sektör içerisinde daha çok öne çıkması sağlanabilmektedir. Kurumsal kimlik tasarımı ile fark yaratmak mümkün kılınmaktadır. Markaya olan güven arttırılmaktadır. Bunların dışında kurumsal kimlik tasarımı hizmeti aslında imaj demektir. Rekabet etme imkânı doğar ve rekabet daima dijital trafiği beraberinde getirmektedir. Firmanın kesinlikle reklamının yapıldığını kurumsal kimlik tasarımı hizmetinden anlayabilmekteyiz. Kurumsal kimlik tasarımında logo kesinlikle karmaşık olmamalıdır. Bu akılda kalıcılığı olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Logo için kesinlikle profesyonel bir hizmet almak çok önemlidir. Bu nedenle bizler Vural Ajans olarak kimlik tasarımının her aşaması adına sizlere kaliteli hizmetin garantisini vermekteyiz. Özgünlük konusunda titizlikle çalışan Vural Ajans sizlerin marka değerini arttırmanız için titizlikle çalışmaktadır. Slogan dikkat çekici ve akılda kalmalıdır. Bu nedenle kesinlikle özgün olmalıdır da diyebiliriz. Hedef kitle üzerinde etkisi olan en büyük unsurlardan biri kesinlikle slogandır. Ayrıca logo ile birlikte kullanıldığında çok büyük fark yaratmaktadır.

VURAL AJANS OLARAK HIZI VE KALİTEYİ ESAS ALIP BU YOLDA BÜYÜK BİR ÖZVERİ İLE ÇALIŞMAKTAYIZ.

Kurumsal kimlik tasarımı konusunda kesinlikle özgün işlerin çıkması gerekmektedir. Bu nedenle Vural Ajans olarak sektörde duyulmanız bizim için de önem arz etmektedir. Müşteri memnuniyeti esas alındığında sizler için en kalitelisini ve en doğrusunu yapabilmek adına profesyonel ekibimiz ile var gücümüzle çalışmaktayız. Kaliteli ve özgün bir kurumsal kimlik tasarımı hizmeti sunabilmek adına sizlere hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Kurumsal kimlik tasarımı hizmeti kesinlikle profesyonellik gerektirmektedir. İzmir, Bodrum ve Çanakkale başta olmak üzere hizmette sınır tanımayan Vural Ajans aslında bir tık uzağınızda demek kesinlikle doğru olacaktır.

Sık Sorulan Sorular

Web Tasarım hakkında sık sorulan soruları sizlere listeledik eğer aradığınız soruyu bulamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Bize Soru Sormaktan Çekinmeyin!

Müşteri Hizmetlerimizi arayarak veya whatsapp'dan canlı destek ekibimize bağlanarak bizlere istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

AYRINTILARI BİZE BIRAKIN ARKANIZA YASLANIN
PROFESYONEL HİZMETLERİMİZİN
KEYFİNİ ÇIKARIN..

Anasayfa
Müşteri Paneli
İletişim