DIŞ ÇEKİM

Amacımız, müşterilerimizin en değerli iş ortağı olmak.😊

Müşterilerimizin markalarına ve müşterilerine maksimum değeri vermek için her zaman çok çalışıyoruz.

Image

Neden Vural Ajans?

Yaratıcı ve Özgün Çözümler
Vural Ajans markanızın dijital kimliğini inşa etme sürecinde yaratıcılğı ve özgünlüğünü son derece önemsemektedir. Vural Ajans sizlere son derece yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunabilmeyi vadetmektedir.
Dinamik ve Hızlı Aksiyon
Vural Ajans markanıza daire beklentilerinizi dijital dünyaya en iyi biçimde aktarmayı hedeflemektedir. Vural Ajans bu doğrultuda geniş ve uzman bir kadroyu bünyesinde barındırmaktadır.
Güvenilirlik ve Zamanında Teslim
Vural Ajans müşterilerine güvenilirliğini ön plana çıkaran titiz bir çalışma ahlakına sahiptir. Sizlerden gelen geri dönüşlere en hızlı biçimde reaksiyon alarak hısa sürede pratik çözümler üretmektedir.
Kesintisiniz İletişim Kesintisiz Destek
Vural Ajans olarak müşterilerimizin markalarına adına gerçekleştirmek istedikleri amaçlara son derece önem vermekteyiz. Başlangıçtan sona kadar müşterilerimizi asla ama yanlız bırakmıyoruz.

DIŞ ÇEKİM

Birlikte olan çiftlerin en önemli aşaması da bir ömür boyu beraber olacakları evliliğe evet demeleridir. Hayatımızda birçok önemli an yaşamaktayız fakat; gelin ve damadın evlenme telaşlarının aylar önce hazırlanan törenleri en güzel anlardan bir tanesidir diyebiliriz. İnsanlar elbette ki en mutlu günlerini daima ölümsüzleştirmek isteyeceklerdir. Bu güzel hatıralardan birisi de dış çekimdir. Dış çekim hem yorucu hem de keyifli bir çekim olmakla birlikte büyük önem arz etmektedir. Kişilerin rahat olması, istedikleri işin ortaya çıkması profesyonel ekipler ile sağlanmalıdır.

GÜNÜMÜZDE ÇİFTLER DIŞ ÇEKİM KONUSUNA DAHA FAZLA ÖNEM VERMEKTEDİRLER.

Bu nedenle dış çekim sektörü de fazlasıyla gelin ve damatların odak noktası olmuş bulunmaktadır. Bu nedenle aslında evlenecek çiftlerin dış çekiminin yapılması geleceğe olan bir anı paylaşımı olarak da düşünülmektedir.

FOTOĞRAFÇILIK DA DIŞ ÇEKİM KONUSU ELE ALINDIĞI ZAMAN, AÇIK ALANLARDA YAPILAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ OLARAK ADLANDIRILMAKTADIR.

Kişiler tarafından fazlasıyla tercih edilmesinin nedeni konsept içermesinden kaynaklamaktadır ve kaliteye bakıldığı zaman dış çekim stüdyo çekimlerine nazaran çiftlerin daha gözdesi haline gelmiş bulunmaktadır. Arka plandaki görselliğin güzelliğine sahip olmak isteyen çiftler dış çekim vasıtası ile anılarını ölümsüz kılmaktadırlar. Çiftlerin arka plana vermiş olduğu değer dış çekim dünyasında da hareketlenmelere neden olmaktadır. Genellikle doğa, tarihi mekanlar, göl kıyısı, kumsal gibi yerler tercih edilmektedir. Bunlar dışında da çok özel spesifik taleplerle de karşı karşıya gelmek mümkündür. Bu nedenle aslında kişilerin istekleri doğrultusunda hareket etmek ve taleplere hızlı cevap vermek kesinlikle dış çekim adına büyük önem arz etmektedir. Eski stüdyo düğün fotoğrafçılığının yerine şimdilerde dış çekim almaktadır. Dış çekimin mekânı konusunda bir sınır bulunmamaktadır. Örneğin denizci bir çiftin denizle ilgili bir fotoğrafı çekilebilmektedir. Ya da havacı bir çift ile karşı karşıya bir durum söz konusu ise paraşüt atlaması esnasında da dış çekimlerin yapılabilmesi olanaklı bir durum haline gelmiş bulunmaktadır. Çok spesifik durum olarak dalgıç çiftlerin deniz altında çekimleri bile dış çekim dünyasında yaşanılmış bir durum olmaktadır. Ünlenmiş bazı mekanların önünde fotoğraf çekimlerinin yapılması mümkündür. Galata Kulesi’nin önünde birçok çift dış çekim yapılmasını talep etmiş bulunmaktadırlar. Bu ise dış çekim için sadece örneklerden bir tanesidir. Kişilerin dış çekim olarak, tarihi yerlerde en sevdikleri durum ya da anılarının olduğu bir yerde çekim yapılmasını istedikleri konularda bulunmaktadır. Dış çekim konusunun yelpazesi oldukça geniştir. Bu nedenle aslında çiftlerin isteklerine göre hareket etmek daima daha doğru olacaktır. Ölümsüzleştirme anı ise kesinlikle dış çekimin en önemli unsurlarından biri olacaktır. Bir mekân seçiminin yapılabilmesi adına dış çekim ekibinden de yardım alınabilmesi mümkün kılınmaktadır

VURAL AJANS OLARAK ÖZEL ANLARINIZI ÖLÜMSÜZ KILMAK ADINA PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE ASLINDA İSTEKLERİNİZE GÖRE KALİTELİ BİR HİZMET SUNMAKTAYIZ.

Evlenecek çiftlerin bir düğün konsepti bulunmaktadır. Çiftler dış çekimin düğün çekimi ile uyumlu olmasını isteyebilirler. Bu nedenle kır düğünü yapan bir çift dış çekim olarak doğa konseptli bir çekim isteyebilirler. Göl kıyısı ya da ormanlık bir alan tercih edebilmeleri söz konusu olabilmektedir. Çiftler için bazı mekanların özel anlamları bulunabilmektedir. Bu nedenle dış çekim esnasında kişilerin özel anlarına yönelik bir seçim yapılması mümkün kılınmaktadır. Gelin ve damadın kendi isteklerinden oluşan bir konsept tasarlaması da dış çekim konusundaki yelpazenin büyük olmasına etkendir diyebiliriz. Bu nedenle gelin ve damadın da istek konsepti daima dikkate alınan bir husustur. Dış çekim gününe kadar iletişim halinde olmak en önemli hususlardan bir tanesi olmaktadır. Hava şartları dış çekimi etkileyecek bir konuma gelebilir bu nedenle iletişim daima büyük bir kısmı kapsamalıdır. Dış çekimin mükemmel olması açısından profesyonellik daima önemlidir. Ortaya birbiri ile uyumlu parçaların çıkması gerekmektedir. Bu nedenle dış çekim konusu büyük bir incelik gerektirmektedir. Titizlik ile çalışılması ve memnuniyet adına hizmet verilmesi dış çekim açısından büyük bir önem taşımaktadır. Kişilerin en mutlu gününü profesyonelce ölümsüzleştirmek demek onlara unutulmayacak bir an bırakmak demektir.

VURAL AJANS OLARAK BİZLER PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE DIŞ ÇEKİM KARARI VERMİŞ OLAN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ HİZMET SUNMAKTAYIZ.

Dış çekim konusundaki hassasiyetin farkında olan ekibimiz sizler için en mükemmel anı yakalamak adına hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadırlar. Vural Ajans kurulduğu andan itibaren müşteri memnuniyeti adına büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Dış çekim konusu hem titizlik ve incelik gerektirmektedir. Anılarınızı ölümsüzleştirmek adına Vural Ajans isteklerinizi dikkate alarak sizlere en güzel anlarınızdan biri olan dış çekim konusunda mükemmeliyetçi yapısı ile kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Dış çekim konusunda aldığınız hizmet sonucunda memnuniyet verici sonuç almanız kaçınılmazdır. Bodrum, İzmir ve Çanakkale başta olmak üzere profesyonel hizmet veren Vural Ajans aslında ulaşabilmeniz adına bir tık uzağınızda diyebiliriz.

Sık Sorulan Sorular

Web Tasarım hakkında sık sorulan soruları sizlere listeledik eğer aradığınız soruyu bulamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Bize Soru Sormaktan Çekinmeyin!

Müşteri Hizmetlerimizi arayarak veya whatsapp'dan canlı destek ekibimize bağlanarak bizlere istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

AYRINTILARI BİZE BIRAKIN ARKANIZA YASLANIN
PROFESYONEL HİZMETLERİMİZİN
KEYFİNİ ÇIKARIN..

Anasayfa
Müşteri Paneli
İletişim